Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Wadena
2025 Chevrolet Blazer LT 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:25,576 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GNKBHR49SS200871 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25P071 |
| City: | Wadena |
2025 Chevrolet Silverado 1500 Custom Trail Boss
| Price: | $62,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:25,482 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUKCE8XSG333445 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26T119B |
| City: | Wadena |
2025 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss
| Price: | $66,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:23,820 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCUKFE82SG123116 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26P005 |
| City: | Wadena |
2025 Chevrolet Silverado 3500HD
| Price: | $86,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:33,380 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2GC4KUEY9S1141366 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26T084A |
| City: | Wadena |
2024 Chevrolet Blazer Premier 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $44,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:36,237 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GNKBLRS4RS217685 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25T278A |
| City: | Wadena |
2024 Chevrolet Blazer RS 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:75,072 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 3GNKBKRS5RS159094 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26T149A |
| City: | Wadena |
2024 Chevrolet Silverado 1500 ZR2 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $72,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:38,737 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3GCUDHE84RG199744 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25T135A |
| City: | Wadena |
2024 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss
| Price: | $62,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:53,554 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUDFEL1RG220803 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25T168A |
| City: | Wadena |
2024 Chevrolet Silverado 1500 LT
| Price: | $54,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:34,306 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUDDED3RG182326 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25P074 |
| City: | Wadena |
Loading More Vehicles ...








