Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Wadena
2012 GMC Sierra 1500 SLT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $14,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:277,514 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GTP2WE23CG116430 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 24P062A |
| City: | Wadena |
2010 Chevrolet Avalanche 1500 LTZ 4x4 5.25 ft. box
| Price: | $15,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:162,575 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GNVKGE06AG257718 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25T070B |
| City: | Wadena |
2025 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:15,892 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 3GCUKFED6SG124749 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26P013 |
| City: | Wadena |
2025 Chevrolet Silverado 1500 Custom Trail Boss
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:3,423 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3GCUKCED8SG384648 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26P015 |
| City: | Wadena |
2024 GMC Sierra 1500 Elevation
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:34,733 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GTUUCED7RG397170 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26P022 |
| City: | Wadena |
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:85,204 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GTUUDEL8NG653887 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26T172A |
| City: | Wadena |
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:301,017 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1GCVKPEC4FZ331549 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25P023A |
| City: | Wadena |
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:365,588 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1GT12ZEG2FF509747 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26P011A |
| City: | Wadena |
Loading More Vehicles ...






