Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Wadena
2022 Chevrolet Silverado 2500HD LT 4x4 Crew Cab 8 ft. box
| Price: | $68,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90,968 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GC4YNEY1NF249093 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25P034 |
| City: | Wadena |
2022 Chevrolet Silverado 2500HD LTZ
| Price: | $68,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:97,123 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2GC4YPEY5N1100060 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26T122A |
| City: | Wadena |
2022 GMC Sierra 1500 SLE 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $44,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,830 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GTUUBED7NG627519 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 24P057 |
| City: | Wadena |
2022 GMC Sierra 1500 Limited Elevation
| Price: | $42,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:145,653 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GTU9CET4NG200426 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25T249D |
| City: | Wadena |
2022 GMC Sierra 1500 Limited Denali 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $55,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:95,318 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GTU9FEL3NG201181 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26T028A |
| City: | Wadena |
2021 Chevrolet Silverado 1500 LT
| Price: | $35,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:156,098 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1GCUYDED1MZ334729 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25T196A |
| City: | Wadena |
2021 Chevrolet Silverado 1500 LT
| Price: | $39,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:84,400 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1GCRYDED6MZ335977 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26P019A |
| City: | Wadena |
| Price: | $40,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:155,880 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GTU9DET0MG452744 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25T007A |
| City: | Wadena |
| Price: | $51,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:52,366 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Dark Blue |
| VIN: | 3GTU9EET9MG192558 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26P010A |
| City: | Wadena |
Loading More Vehicles ...










