Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Wadena
2023 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss
| Price: | $42,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:140,711 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUDFED0PG349346 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25P066 |
| City: | Wadena |
2023 Chevrolet Silverado 2500HD LTZ 4x4 Crew Cab 8 ft. box
| Price: | $73,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:84,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2GC4YPEY0P1707308 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25T225A |
| City: | Wadena |
2023 Chevrolet Silverado 2500HD LTZ
| Price: | $67,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:95,892 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2GC4YPEY9P1702785 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25T173A |
| City: | Wadena |
| Price: | $50,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:57,966 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GTUUBED7PZ160685 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25T216A |
| City: | Wadena |
2023 GMC Sierra 1500 Elevation
| Price: | $51,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90,118 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 3GTUUCED0PG259239 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25P035 |
| City: | Wadena |
2023 GMC Sierra 1500 Elevation
| Price: | $46,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:110,531 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GTUUCED5PG151246 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25P057 |
| City: | Wadena |
| Price: | $84,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:25,207 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GT49REY0PF208803 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26T167A |
| City: | Wadena |
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTZ
| Price: | $55,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:40,178 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1GCUDGED9NZ569667 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26T150A |
| City: | Wadena |
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD LT Trail Boss
| Price: | $42,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:143,097 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 3GCPYFED3NG217910 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 23T148B |
| City: | Wadena |
Loading More Vehicles ...










