Used GMC for Sale in Wadena
| Price: | $53,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:29,512 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GTUUBED0RG378468 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26T164A |
| City: | Wadena |
| Price: | $50,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:57,966 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GTUUBED7PZ160685 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25T216A |
| City: | Wadena |
2023 GMC Sierra 1500 Elevation
| Price: | $51,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90,118 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 3GTUUCED0PG259239 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25P035 |
| City: | Wadena |
2023 GMC Sierra 1500 Elevation
| Price: | $46,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:110,531 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GTUUCED5PG151246 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25P057 |
| City: | Wadena |
| Price: | $84,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:25,207 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GT49REY0PF208803 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26T167A |
| City: | Wadena |
2022 GMC Sierra 1500 SLE 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $44,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,830 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GTUUBED7NG627519 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 24P057 |
| City: | Wadena |
2022 GMC Sierra 1500 Limited Elevation
| Price: | $42,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:145,653 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GTU9CET4NG200426 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25T249D |
| City: | Wadena |
2022 GMC Sierra 1500 Limited Denali 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $55,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:95,318 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GTU9FEL3NG201181 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26T028A |
| City: | Wadena |
| Price: | $40,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:155,880 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GTU9DET0MG452744 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25T007A |
| City: | Wadena |
Loading More Vehicles ...










